DofE: Medzinárodná cena vojvodu z Edinburghu

Komplexný rozvojový program pre teba, ktorý si môžeš ušiť presne na mieru. Rozvíjaj svoj talent a sústreď sa na predmety, ktoré ťa bavia, zapoj sa ako dobrovoľník, športuj a zorganizuj si vlastnú dobrodružná expedíciu. Nezáleží na predmete, alebo odbore, ktorému sa chceš venovať, DofE Ti pomôže posunúť sa vo všetkých smeroch.

 

  • Hodnotenie:

Odporúčame aj tieto aktivity

Klub, krúžok, kurz

CTM Online

CTM Online programy spájajú talentovaných študentov na celom svete. Vyber si z viac ako 100 predmetov a študijných programov: fyzika, chémia, biológia, matematika, informatika, anglický jazyk, humanitné predmety, ekonómia a osobnostný rozvoj. CTM vyučujúci študentov motivujú, radia im, sprevádzajú, sledujú ich pokroky a poskytujú každému študentovi detailnú spätnú väzbu. No neber to :)

Viac info
Z iného súdka

MAK (Museum für Angewandte Kunst Wien)

MAK kombinuje svojou expozíciou minulosť so súčasnou tvorbou. Bohatá zbierka podporovaná podujatiami spája kultúru, umenie, dizajn a architektúru.  

Viac info
Film, video, kniha

TED-Ed Playing with language

TED-Ed ponúka krátke zaujímavé videá na rôzne témy, týkajúce sa jazyka a literatúry.  

Viac info
Film, video, kniha

My dinner with Andre

Wallace Shawn a Andre Gregory, očividne hrajúci samých seba, si rozprávajú svoje životné príbehy počas večere v reštaurácii. Gregory, divadelný režisér z NYC, je ten výrečnejší z dvojice. Rozpráva Shawnovi príbehy o svojom zmiznutí, cestovaní okolo sveta a spoznávaní pestrosti spôsobov žitia rozličných ľudí, ako napríklad mnícha balansujúceho so svojím celým telom len na jednom prste. Shawn zaujato počúva, ale spochybňuje hodnotu Gregoryho zdanlivého ignorovania pragmatických aspektov života. Táto filozofická rozprava o živote je na viac ako jedno pozretie, avšak obohatí ťa s každým novým vzhliadnutím.  

Viac info