DofE: Medzinárodná cena vojvodu z Edinburghu

Komplexný rozvojový program pre teba, ktorý si môžeš ušiť presne na mieru. Rozvíjaj svoj talent a sústreď sa na predmety, ktoré ťa bavia, zapoj sa ako dobrovoľník, športuj a zorganizuj si vlastnú dobrodružná expedíciu. Nezáleží na predmete, alebo odbore, ktorému sa chceš venovať, DofE Ti pomôže posunúť sa vo všetkých smeroch.

 

  • Hodnotenie:

Odporúčame aj tieto aktivity

Web a blog

Architekti ve škole

Inšpiruj sa školskými projektmi z architektúry, nájdi si ten svoj a zrealizuj ho u vás na škole!

Viac info
Film, video, kniha

Cosmos: A Spacetime Odyssey

Cosmos A Spacetime Odyssey s astrofyzikom Neil deGrasse Tyson je remakom legendárneho dokumentárneho seriálu Cosmos s výnimočným popularizátorom vedy Carl Saganom. Samotný Neil deGrasse Tyson povedal, že pôvodný Cosmos bol dôvod prečo si vybral dráhu vedca. Cosmos je klasikou medzi dokumentárnymi seriálmi a vytvoril most medzi akademickou komunitou a verejnosťou. Spája v sebe úžasnú schopnosť rozprávania príbehov a zároveň si dokáže udržať odbornosť, a to všetko tak aby to bolo prístupné aj laikom.  

Viac info
Film, video, kniha

Význam teórie relativity (A. Einstein)

Význam teórie relativity je knihou, ktorá obsahuje štyri prednášky Alberta Einsteina, ktoré odprednášal na Princeton University. Význam teórie relativity je knihou, ktorá sa sanží ukázať prečo sa Albert Einstein neskôr odchýlil od hlavného prúdu fyziky a ukázať pohľad samotného Einsteina na relativitu ako takú.  

Viac info
Klub, krúžok, kurz

Staň sa skautom

Zaži dobrodružstvo, nájdi si kamarátov a nauč sa triky ako prežiť v prírode. Naučíš sa tímovej spolupráci, sebestačnosti, vynaliezavosti a zažiješ veľa srandy.

Viac info