DofE: Medzinárodná cena vojvodu z Edinburghu

Komplexný rozvojový program pre teba, ktorý si môžeš ušiť presne na mieru. Rozvíjaj svoj talent a sústreď sa na predmety, ktoré ťa bavia, zapoj sa ako dobrovoľník, športuj a zorganizuj si vlastnú dobrodružná expedíciu. Nezáleží na predmete, alebo odbore, ktorému sa chceš venovať, DofE Ti pomôže posunúť sa vo všetkých smeroch.

 

  • Hodnotenie:

Odporúčame aj tieto aktivity

Web a blog

Challanges in Global Affairs

Vyskúšať si online kurz môže byť pre teba veľmi obohacujúcou skúsenosťou, či už z hľadiska vedomostí v tvojom vysnívanom odbore alebo z hľadiska prehlbovania tvojich jazykových schopností. Táto séria kurzov sa zaoberá tromi kľúčovými rozmermi globálnych záležitostí: medzinárodnou politickou ekonómiou, svetovou bezpečnosťou a manažmentom medzinárodných organizácií.  

Viac info
Film, video, kniha

Faidón (Platón)

Faidón je jedno zo základných diel o ľudskej duši. Existuje? Umiera? Mení sa? A aká vlastne je? Sokrates a jeho priatelia o týchto otázkach vášnivo debatujú. Neuveríš, že ide o dielo napísané pred 2300 rokmi, tak moderne pôsobí.  

Viac info
Sústredenia a semináre

VŠVU

Katedra architektonickej tvorby ponúka konzultácie pri príprave na talentové skúšky.  

Viac info
Web a blog

Pinterest

Pinterest je výborný pomocník na uchovanie inšpiratívnych obrázkov a stránok a tiež ponúka širokú škálu zdrojov od iných autorov.

Založ si svoj účet a vytvor si aspoň jednu vlastnú nástenku na Pintereste.

Príkladná ukážka zo zbierky archdaily:  

Viac info