Dobrý Will Hunting

Skvelý film o tom, aká dôležitá môže byť práca psychológa v živote ľudí, ktorí potrebujú pomoc, a ako veľmi môže zmeniť smerovanie ich života.

http://www.imdb.com/title/tt0119217/

http://www.csfd.cz/film/9277-dobry-will-hunting/

  • Hodnotenie:

Nie je možné pridávať komentáre.

Odporúčame aj tieto aktivity

Sústredenia a semináre

European Architecture Students Assembly

EASA každé leto organizuje letnú školu pre 500 mladých architektov z 50 krajín Európy vždy na inom mieste. V roku 2015 to bolo na Malte. Je to pravidelný dvojtýždňový festival rôznych workshopov, prednášok, sociálnych interakcií a zaujímavých zážitkov. http://easaitalia.altervista.org/ https://en.wikipedia.org/wiki/European_Architecture_Students_Assembly

Viac info
Z iného súdka

Vlastný projekt

Pokiaľ sa počas letných prázdnin začneš nudiť, skús začať s nejakým vlastným projektom – web stránkou alebo appkou pre mobily. Ak nemáš nápad spýtaj sa v okolí, niekoho určite niečo trápi.  

Viac info
Film, video, kniha

Green brothers (Crash Course) – Chemistry

Prednášky Hanka Greena, celoživotného milovníka chémie, ale aj obdivovateľa tých, ktorí nám vďaka tejto vede nesmierne pomohli prehĺbiť chápanie nášho sveta.  

Viac info
Z iného súdka

DofE: Medzinárodná cena vojvodu z Edinburghu

Komplexný rozvojový program pre teba, ktorý si môžeš ušiť presne na mieru. Rozvíjaj svoj talent a sústreď sa na predmety, ktoré ťa bavia, zapoj sa ako dobrovoľník, športuj a zorganizuj si vlastnú dobrodružná expedíciu. Nezáleží na predmete, alebo odbore, ktorému sa chceš venovať, DofE Ti pomôže posunúť sa vo všetkých smeroch.  

Viac info