Digitálna Garáž od Googlu

Absolvuj online kurz a získaj certifikát v online marketingu od Googlu úplne zadarmo. Nič náročné a veľmi užitočné. Po absolvovaní Digitálnej Garáže dostaneš  certifikát od Google, ktorý sa ti môže zísť a dobre vyzerať v CVčku. 

  • Hodnotenie:

Odporúčame aj tieto aktivity

Web a blog

Medicínske blogy

Ak chceš ísť na medicínu, dobrý obrázok si vieš spraviť vďaka blogom. Okrem užitočných rád k prijímačkám a prvému ročníku ti priblížia napríklad systém výučby na jednotlivých fakultách. LF MU: http://odhodlanamedicka.blogspot.com/ http://zezivotamedicky.blogspot.com/ 1. LF UK Praha: http://medickysrdcem.blogspot.com/ 2. LF UK Praha: http://medi-novicka.blogspot.com/ LFP: http://omylemmedikem.blogspot.com/ LFHK: http://jednounohouvprusvihu.blog.cz/ http://medik-hk.blogspot.com/ LF UP: http://jenommedik.blog.cz/ LF UK Bratislava: http://zivot-medicky.blogspot.com/ LF UPJŠ Košice: http://fascinatedmedgirl.blogspot.com/ JLF UK Martin: http://blog-medika.blogspot.com/2015/08/jlf-uk-martin.html

Viac info
Web a blog

Pančelka

Úžasný blog, na ktorom nájdete všetko ohľadom chémie. Príbehy a inšpirácie z chemickej show, blog o skúsenostiach najlepšej učiteľky chémie, inšpirácie na labáky od výmyslu sveta a to najdôležitejšie - videá, kde sú výborne vysvetlené rôzne kapitoly chémie.

Viac info
Film, video, kniha

Cestou necestou

Cestou necestou je videosprievodca krajinou, ktorý ti ukáže nielen miestnu kuchyňu či turisticky vyhľadávané miesta, ale vďaka slovenskému sprievodcovi žijúcemu v tejto krajine spoznáš aj miestnu kultúru, tradície a morálku.

Viac info
Film, video, kniha

Kreativita alebo stereotyp?

Krátky animovaný  film o tom, ako z nás spoločnosť robí jednotvárne bytosti.

Viac info