CTM Online

CTM Online programy spájajú talentovaných študentov na celom svete. Vyber si z viac ako 100 predmetov a študijných programov: fyzika, chémia, biológia, matematika, informatika, anglický jazyk, humanitné predmety, ekonómia a osobnostný rozvoj. CTM vyučujúci študentov motivujú, radia im, sprevádzajú, sledujú ich pokroky a poskytujú každému študentovi detailnú spätnú väzbu. No neber to 🙂

  • Hodnotenie:

Odporúčame aj tieto aktivity

Film, video, kniha

Ja, robot

Jeden zo základných filmov s tematikou umelej inteligencie voľne inšpirovaný poviedkami Isaaca Asimova.  

Viac info
Z iného súdka

Vlastný projekt

Pokiaľ sa počas letných prázdnin začneš nudiť, skús začať s nejakým vlastným projektom – web stránkou alebo appkou pre mobily. Ak nemáš nápad spýtaj sa v okolí, niekoho určite niečo trápi.  

Viac info
Súťaž

ProFIIT

ProFIIT je súťaž v programovaní pre žiakov stredných škôl. Cieľom súťažiacich je vytvoriť počítačové programy, ako správne riešenia čo najväčšieho počtu problémov a prostredníctvom elektronického systému ich odovzdať v čo najkratšom čase. Účasť v súťaži sa odporúča najmä tým stredoškolákom, ktorí plánujú prihlásiť sa na bakalárske štúdium informatiky na FIIT STU s nástupom v akademickom roku 2019/20. ProFIIT umožní žiakom stredných škôl, ktorí už majú skúsenosti s programovaním a tvorbou algoritmov, zmerať si svoje schopnosti v súťaži. Zároveň víťazi a úspešní riešitelia vo finále ProFIIT 2019 získajú veľký počet bonusových bodov do hodnotenia prijímacieho konania na FIIT STU pre akademický rok 2019/20.  

Viac info
Web a blog

#Hashtag

#hashtag.sk tvoria mladí pre mladých. Inšpirujte sa príbehmi úspešných, nevšednou módou, dobrodružným cestovaním a pozoruhodnými novinkami zo športu či kultúry. Aktuálne informácie a novinky. Kvízy, rozhovory, videá a mnoho ďalších.

Viac info