Conrad Challenge

Celosvetová súťaž pre 13-18 ročných v STEM v 2-5 členných tímoch v kategóriách: Aerospace & Aviation, Energy & Environment, Cyber Technology & Security and Health & Nutrition.

 

  • Hodnotenie:

Odporúčame aj tieto aktivity

Web a blog

The College of Production

The College of Production ponúka praktické rady zo všetkých oblastí práce v médiach. Či už máš záujem o televíziu, rádio alebo online vysielanie, táto webstránka je skvelým zdrojom rád, rozhovorov a článkov priamo od ľudí v centre mediálnej scény britskej BBC.   Súčasťou tohto projektu je aj YouTube kanál BBC careers približujúci jednotlivé profesie v mediálnej sfére, či playlist Access All Areas, kde pravidelne pribúdajú behind-the-scenes videá z BBC Radio. http://www.bbc.co.uk/academy/production https://www.youtube.com/user/bbccareers/featured https://www.youtube.com/playlist?list=PL7RLE4ANZ0lU3WGeQIoNMe3umsOg9BW2h

Viac info
Film, video, kniha

A Visual Dictionary of Architecture (F. Ching)

Slovník pána Chinga kombinuje text s pútavými, ručne-kreslenými ilustráciami. Každý pojem je rozpísaný na dvojstrane, graficky vysvetľujúc vzťahy medzi jednotlivými podpojmami.  

Viac info
Web a blog

BBC Learning English

Veľmi dobrá stránka s cvičeniami na učenie sa jazykov - AJ, ŠJ, RJ, ČínJ - v príjemnom grafickom spracovaní.  

Viac info
Dobrovoľníctvo

Zapoj sa!

Čo môžeš urobiť Ty pre miesto kde žiješ? Neboj sa byť aktívny/a! Vymysli si projekt alebo sa ozvi zaujímavej organizácii, aby si robil/a niečo zmysluplné a získal/a užitočné skúsenosti.

Viac info