Connect Coworking

Legendárny priestor v Bratislave pre tvoj start-up.  Ak hľadáš miesto, kde môžeš v pokoji pracovať, stretnúť sa s ostatnými, ktorí makajú na tvojom projekte, kde sa môžeš dozvedieť všeličo nové alebo sa večer len tak zabaviť, Connect Coworking by si mal mať v hľadáčiku.

  • Hodnotenie:

Odporúčame aj tieto aktivity

Sústredenia a semináre

European Architecture Students Assembly

EASA každé leto organizuje letnú školu pre 500 mladých architektov z 50 krajín Európy vždy na inom mieste. V roku 2015 to bolo na Malte. Je to pravidelný dvojtýždňový festival rôznych workshopov, prednášok, sociálnych interakcií a zaujímavých zážitkov. http://easaitalia.altervista.org/ https://en.wikipedia.org/wiki/European_Architecture_Students_Assembly

Viac info
Film, video, kniha

Biológia (N.A. Campbell, J.B. Reece)

Základná východisková kniha Biológie pre stredoškolákov. Široký rozsah tém, dobré vysvetlenia a nápomocné obrázky. Nájdeš v nej odpovede na veľa otázok z korešpondenčných seminárov a súťaží.  

Viac info
Súťaž

Lomihlav

Lomihlav je súťaž štvorčlenných družstiev žiakov siedmeho až deviateho ročníka alebo sekundy až kvarty reprezentujúcich svoju školu. Ich úlohou je čo najlepšie vyriešiť 20 matematických úloh, 5 hlavolamov a 5 hádaniek.

Viac info
Film, video, kniha

Here Comes Everybody: The Power of Organizing Without Organizations (C. Shirky)

Pre väčšinu čitateľov táto kniha nie je nijako objavná. Je však brilantným prehľadom toho, čo každý z nás pozná a príručkou súčasných trendov v nových médiách. Autor skúma dôsledky slobody, ktorú nám internet dal, vraví o tom, ako sociálne médiá umožňujú organizovať bez potreby tradičných organizačných štruktúr a tento jav vysvetľuje na príkladoch Wikipedia, Twitter či Flickr.  

Viac info