Cocktail Party Physics

Cocktail Party Physics je blog magazínu Scientific American, kde každý týždeň prinášajú prehľad nových populárnych článkov a videií, kde sa dá nájsť množstvo zaujímavej fyziky a jej aplikácii.

 

  • Hodnotenie:

Nie je možné pridávať komentáre.

Odporúčame aj tieto aktivity

Web a blog

Startitup

Novinky a zaujímavé informácie o svete startupov, pre podnikavejších študentov aj možnosť, ako sa zoznámiť s potenciálnymi klientami.  

Viac info
Súťaž

EUROSCOLA

Cieľom projektu EUROSCOLA je posilniť verejnú debatu o Európe. Súťaž je určená pre študentov vo veku od 16 do 18 rokov. Tvojou úlohou bude usporiadať podujatie, ktoré zvýši povedomie o Európskej únii, jej možnom smerovaní, úspechoch i problémoch, a umožní diskusiu o postavení mladých ľudí v Európskej únii. Zapojiť sa môžu všetky stredné školy na Slovensku.   Súťaž prebieha od septembra do novembra. V decembri sú vyhlásené víťazné školy, ktoré dostanú možnosť zúčastniť sa modelového pracovného dna Európskeho parlamentu v Štrasburgu.  

Viac info
Súťaž

iKid

Máš vlastný podnikateľský nápad? Ak ho chceš uskutočniť, nechať si poradiť od úspešného podnikateľa a spoznať zaujímavé firmy, tak sa prihlás do súťaže, ktorú organizuje KPMG pre 10-14 ročných žiakov. Oslov svojho učiteľa, aby Ti s tým pomohol.

Viac info
Z iného súdka

Vlastný projekt

Pokiaľ sa počas letných prázdnin začneš nudiť, skús začať s nejakým vlastným projektom – web stránkou alebo appkou pre mobily. Ak nemáš nápad spýtaj sa v okolí, niekoho určite niečo trápi.  

Viac info