Čistá duša

Film inšpirovaný životným príbehom Johna Forbes Nasha, mimoriadne nadaného matematika a neskôr nositeľa Nobelovej ceny za ekonómiu.

 

  • Hodnotenie:

Nie je možné pridávať komentáre.

Odporúčame aj tieto aktivity

Web a blog

The Media Show

The Media Show je program BBC Radio 4, za ktorým stojí žurnalista a televízna osobnosť Steve Hewlett. Je nabitý novinkami z dynamického sveta médií a prináša zaujímavé diskusie dotýkajúce sa všetkých oblastí žurnalistiky, od printu až po online.   Nové epizódy Media Show so zaujímavými hosťami pribúdajú každú stredu a na stránkach BBC sú dostupné na stiahnutie zadarmo.  

Viac info
Film, video, kniha

Naučte sa C++ za 21 dní

Ak o C++ ešte nič nevieš a chceš to zmeniť, toto je jedna z najlepších kníh, s ktorou môžeš začať. Užitočné programy budeš môcť vytvárať akonáhle si osvojíš základy tohto jazyka.  

Viac info
Film, video, kniha

Freakonomics (S. Levitt)

Je nebezpečnejšia strelná zbraň alebo záhradný bazén? Aký vplyv majú rodičia na to, čo sa z nás stane? Prečo drogoví díleri zostávajú tak dlho žiť u svojich matiek? Čo majú spoločné učitelia so zápasníkmi sumo? Prečo tak prudko klesol počet členov Ku Klux Klanu a aký dopad na životnú kariéru vášho dieťaťa má meno, ktoré mu dáte? To sú len niektoré otázky, ktoré si kladú autori Freakonomics, aby prišli s nečakanými odpoveďami vyvracajúcimi konvenčné očakávania. http://www.martinus.sk/?uItem=107331 http://www.amazon.com/Freakonomics-Economist-Explores-Hidden-Everything/dp/0060731338/ref=sr_1_1?s=books&ie=UTF8&qid=1380099615&sr=1-1&keywords=freakonomics

Viac info
Web a blog

TechCrunch

Spravodajstvo zo sveta technológií a vývoja.  

Viac info