Čepan Workshops

Cena Oskára Čepana je určená vizuálnym umelcom a umelkyniam do 40 rokov, patrí do siete prestížnych súťaží YVAA a na Slovensku. Každoročne sa v septembri konajú workshopy s finalistami tejto prestížnej súťaže v štyroch slovenských mestách – Bratislava, Banská Bystrica, Žilina a Košice. Oplatí sa ti tiež navštíviť Čepan Víkend v Košiciach, kde ťa okrem vyhlásenia víťaza čaká bohatý sprievodný program a afterparty.

 

  • Hodnotenie:

Odporúčame aj tieto aktivity

Dobrovoľníctvo

Pomôž vo svojom okolí

Chceš si vedieť lepšie predstaviť prácu s ľuďmi, ktorí majú špecifické potreby a popritom spraviť niečo dobré? Skús sa informovať v domovoch sociálnych služieb alebo v podobných zariadeniach o možnostiach stáže/dobrovoľníctva.  

Viac info
Súťaž

My Dance

My Dance je dvojdňová celoslovenská tanečno-súťažná prehliadka, ktorá je určená pre talentovaných jednotlivcov aj skupiny. Súťaží sa vo viacerých kategóriách medzi ktorými nechýba ľudový tanec, scénický tanec, hip-hop, disco či show dance.  

Viac info
Film, video, kniha

Šťastie na dosah

Ak nemáš nádej, tento film Ti ju dodá. Je o milionárovi, ktorý bol kedysi úplne na dne a nemal ani kde bývať. Nevzdal sa, veril a zabojoval.

Viac info
Film, video, kniha

A Kind of Architect

Film s dávkou experimentu dôverne predstavuje jedného z najsledovanejších architektov súčasnosti.  

Viac info