Ako vyrobil 12-ročný chalan aplikáciu „Bustin Jeiber“?

Vtipný 12-ročný chalan rozpráva prečo by sme sa mali stať vývojármi

  • Hodnotenie:

Odporúčame aj tieto aktivity

Film, video, kniha

MinutePhysics

Rýchle, jasné a párminutové videá o rôznych oblastiach fyziky. Chutné jednohubky pre všetkých milovníkov fyziky  :)

Viac info
Dobrovoľníctvo

Kláštorisko

Vykopávky bývalého kláštora kartuziánov v Slovenskom raji pod vedením archeológa doc. Michala Slivku, sú dobrou šancou na získanie archeologických i životných skúseností. Na Kláštorisku prebieha sústavný archeologický výskum a dobrovoľníci z celého sveta sa snažia počas letných prázdnin (júl – august) pomôcť obnoviť túto nádhernú pamiatku v čarovnom prostredí neporušenej prírody. http://www.klastorisko.sk/ https://www.facebook.com/Klastorisko http://www.lupca.sk/?sub=75 http://www.csfd.cz/film/358034-klastorisko/

Viac info
Dobrovoľníctvo

Pridaj sa medzi dobrovoľníkov P-MAT

Neziskovka P-MAT organizuje korešpondenčné semináre pre základné školy. Pomôž juniorom zlepšiť sa v matike či fyzike a sám pri tom získaš neoceniteľné skúsenosti - s organizovaním, komunikáciou... do praxe na nezaplatenie :)  

Viac info
Film, video, kniha

The Science of Personality

Akí vlastne ako ľudia sme? Tento film prináša unikátny pohľad na osobnosť človeka a históriu jej výskumu. Poprední svetoví psychológovia ti vo filme odhalia, čo je vlastne osobnosť, ako ovplyvňuje naše životy, ale aj aký význam má psychológia osobnosti a osobnostné hodnotenie pre manažérsku prax a úspech celých organizácií (v angličtine).  

Viac info