8 tajomstiev úspechu

Vtipné video o tom, že základom úspechu nie je talent, šikovnosť ani šťastena

  • Hodnotenie:

Odporúčame aj tieto aktivity

Film, video, kniha

Quantum Computer in a Nutshell

Film vysvetľuje základné princípy fungovania kvantového počítača, spracovávania dát a ukáže nám inovácie v informatike, ktoré majú potenciál od základu zmeniť vedu.  

Viac info
Film, video, kniha

Last Year at Marienbad

Vysoko formalizované veľdielo je spoluprácou francúzskeho režiséra Alaina Resnaisa so scenáristom Alainom Robbe-Grilletom. Obaja sa zhodli dosiahnuť snovú štruktúru, prepletený dej a neostrú hranicu medzi filmovou realitou a fikciou.  

Viac info
Web a blog

Novinky z Európskej únie

Či už sa budeš v budúcnosti pohybovať v európskom priestore, alebo ťa tvoje kroky zavedú aj na ďalšie kontinenty, mal by si mať dobrý prehľad o Európskej únii a o tom, ako funguje a akým projektom sa venuje. http://www.politico.eu http://www.voxeurop.eu/en http://europskydialog.eu  

Viac info
Sústredenia a semináre

Sústredenia korešpondenčných seminárov

Mnohé korešpondenčných semináre organizujú na začiatku leta týždňové sústredenia pre svojich najlepších riešiteľov, kde sa snažia poskytnúť priestor na ďalší odborný rast nadaných študentov ako aj vytvoriť množstvo zážitkového programu a priestoru na vytváranie silnej komunity nadaných a šikovných mladých ľudí. Stačí si teda zvoliť nejaký korešpondenčný seminár, svedomito ho riešiť a nezabudnúť sa prihlásiť na letné sústredenie.  

Viac info