7 krokov ako sa stať super efektívny

7 návykov skutočne efektívnych ľudí  (S. R. Covey) je legendárny knižný trhák. Ak je len 1 kniha, ktorú by si si mal prečítať o tom, ako byť efektívny a čo so životom, tak je to táto. Pomôže Ti stať sa šťastným a úspešným doma, aj v škole.

  • Hodnotenie:

Odporúčame aj tieto aktivity

Z iného súdka

Vyhrň si rukávy a tvor!

Venuj svojej obľúbenej umeleckej činnosti denne ráno alebo večer jednu hodinu. Vyskúšaj to aspoň na týždeň, so železnou pravidelnosťou.

Viac info
Film, video, kniha

Fyzika priestoročasu (E. Taylor, J. Wheeler)

Fyzika priestoročasu je učebnicou jedných z najlepších fyzikov 20. storočia zaoberajúcich sa teóriou relativity. Ich nadhľad a roky pedagogických skúseností sa preniesli do tejto knihy, v ktorej jednoduchým, unikátnym a aj stredoškolákom prístupným spôsobom prinášajú základný prehľad princípov špeciálnej teórie relativity. Od svojho vydania zostáva Fyzika priestoročasu najdostupnejším a najprehľadnejším úvodom do špeciálnej teórie relativity.  

Viac info
Web a blog

Configuring the World: A Critical Political Economy Approach

V dnešnom svete sú politika a ekonomika nerozlučne prepojené, ale čo je podstatou tejto prepojenosti? Ovplyvňuje ekonomika politiku, alebo naopak? Aké sú prístupné informácie, ktoré umožňujú študovať tieto fenomény, a nakoľko sú dôveryhodné? Aké mocenské vzťahy formujú dnešnú svetovú ekonomiku? Tieto otázky patria medzi hlavné na tomto kurze.  

Viac info
Web a blog

Horrible Histories

Aj vy ste ako malí radi čítali knižky zo série Hrôzostrašná história? Ak áno, tak na to určite doteraz radi spomínate, ak nie, tak vedzte, že tieto knihy podávajú zábavným spôsobom pútavé informácie z dejín. BBC si trúfli vyrobiť na základe tejto série pár vtipných skečov, ktoré vás isto zaujmú.  

Viac info